Le World Padel Tour właśnie ogłoszone, turnieje będą rozgrywane na zupełnie nowy dywan w 2021 roku: Supercourt XN, jeszcze z domu Świat.

Mondo, oficjalny dostawca wykładzin na WPT przynajmniej do 2023 roku, przedstawia zupełnie nową sztuczną murawę, która będzie używana na World Padel Tour od 2021 roku. W programie na to Supercourt XN, zawsze nienaganne renderowanie, ale większa prędkość piłki, a zatem obietnica szybszej gry!

Źródło: YouTube Mondo Iberica

Jednolite odbicie na całym torze, doskonała równowaga między przyczepnością a przesuwaniemDział badań i rozwoju Mondo poszedł dalej. Wielką nowością tego dywanu, który może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz jest połączenie dwóch teksturowanych monofilamentów, STX i XNOVA, które tworzą pętle, dla większego oporu.

Dywan Mondo WPT STX XNOVA

 

Źródło: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !