W najbliższą niedzielę na terenie Instituto Feiral odbędą się długo wyczekiwane finały tego WPT Vigo Open.

Ci, którzy lubią niespodzianki, będą musieli poczekać. Rzeczywiście, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, to dwie najlepsze pary na świecie zmierzą się dziś w Galicji w 20×10.

Po stronie dżentelmenów to wielki powrót Juan Lebron i Alejandro Galan Wreszcie. Aktualne numery 1 zmierzą się ze swoimi delfinami, Arturo Coello i Agustin Tapia i dadzą z siebie wszystko na boisku, aby umocnić swoją przewagę na tronie padel światowy. Dla numer 2, którzy chcą jak najszybciej zająć pierwsze miejsce, będą musieli dzisiaj wygrać. Od początku sezonu para Hispano-Argentyńczyk osiąga bezbłędne wyniki w WPT, korzystając, co prawda, z licznych nieobecności dwóch zwykłych menedżerów. Pokonani w tym sezonie tylko przez Di Nenno/Stupaczuk, „Król Artur” i „Mozart de Catamarca” nadal będą chcieli zrobić wrażenie w najbliższą niedzielę. Czy powrót bossów zakończy ich niesamowitą passę bez porażki? Odpowiedź tuż po finale pań.

I znów jest to finał pań w formie „klasyka”, który zostanie rozegrany dziś w Vigo.

Z jednej strony będziemy mieli parę, która stała się światowym numerem 1 w Brukseli, Ariany Sanchez/Pauli Josemarii, z drugiej duet tworzony przez budzących grozę Alejandra Salazar i jego szokujący partner Gemma Triay. Będący w świetnej formie od początku roku czwórka zawodniczek spotyka się w finale po raz czwarty z rzędu. Dominując w dwóch ostatnich starciach, czy numer 1 będzie w stanie kontynuować swoją serię? Odpowiedź od godziny 10:00 Padel +

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.