Zapytany przez naszych kolegów z Marka o wielu partnerach, których miał w tym sezonie (7 i może wkrótce 8) Miguel Yanguas nie krył pochwał dla swojego byłego kolegi z drużyny, Alexa Arroyo.

O mnie ten, który zagra dziś w ćwierćfinale w Malmö„Mike” powiedział:

"Potencjał Arroyo jest oszałamiający, ma ruchy, jakich nigdy wcześniej nie widziałem.

Andaluzyjczyk był nawet trochę zawiedziony, że to skojarzenie się skończyło: „Mieliśmy bardzo dobry okres przygotowawczy i podczas pierwszego turnieju prawie pokonaliśmy Lebrona i Galana. Wrażenia były doskonałe. (…) Myślę, że bardzo dobrze się uzupełnialiśmy, on w ataku, ja w defensywie”.

W tej chwili Arroyo wydaje się dobrze bawić z innym młodym talentem, Edu Alonso, ale nie wydaje się niemożliwe, aby zobaczyć go ponownie w przyszłości u boku Yanguasa. A przy odrobinie więcej doświadczenia z każdej strony, kombinacja 2.0 tej pary może bardzo zaboleć!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !