Yann Auradou, trener młodych francuskich zawodników pod okiem Yannicka Maurela na Mistrzostwach Świata Juniorów w 2023 roku, wspomina ćwierćfinał, który jest przygotowywany przeciwko Szwecji.

Dobra niespodzianka: Peloux / Bernard!

„Zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie, to pierwszy raz wśród juniorów. Byliśmy rozstawieni z numerem 2, pokonaliśmy Włochy, które były rozstawione z numerem 1.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Johan Peloux i Quentin Bernard z lat 14. Nie mieliśmy z nimi zbyt wielu punktów odniesienia, jeśli chodzi o poziom międzynarodowy, a na razie oni pokazują nam, że mają odpowiedni poziom, a mimo to nie przegrali jeszcze meczu.

Zawodnicy do lat 16, Yohan Boronad i Timéo Fonteny, zapewnili więcej gwarancji, ale i tak musieli wygrać swoje mecze i na razie to właśnie zrobili.

Jeśli chodzi o zawodników do lat 18, to za każdym razem mierzyli się z dobrymi drużynami. Trochę szkoda tej porażki z Belgią, w której prowadzili 6/5 w trzeciej rundzie, ale po raz kolejny liczymy na to, że nie poddadzą się dzisiaj przeciwko Szwecji. „

Zrobić to jeszcze raz przeciwko Szwecji?

„W zeszłym roku pokonaliśmy Szwecję na Mistrzostwach Europy, ale to może nie być ci sami gracze. Wiemy, że są bardzo silni w U18, mniej w U16, a w U14 tak naprawdę nie wiemy. Może być gorąco. Nie mogę się doczekać 17:00 (21:00 we Francji)! „

Konfrontacja, którą możesz kontynuować Padel Magiczny telewizor !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !