W najbliższy poniedziałek, 26 lutego, od 19:21 do XNUMX:XNUMX, La Tortilla d'Adri organizuje dla Was wyjątkowe spotkanie z emblematyczną postacią sportu: Walentynkowe drzwi. Ten wybitny mistrz, z imponującym dorobkiem, obejmującym tytuły mistrza świata, mistrza Europy i mistrza olimpijskiego w piłce ręcznej, podzieli się swoją podróżą i pasjami.

Ale to nie wszystko ! Poza boiskami do piłki ręcznej, Walentynkowe drzwi przoduje także w świecie Padel, gdzie gra na bardzo konkurencyjnym poziomie. Aspekt jego sportowego życia, który ujawni podczas tego urzekającego programu.

Odwiedź kanał Twitch http://www.twitch.tv/maigrouse wziąć udział w tym wydarzeniu, którego nie można przegapić, całkowicie bezpłatnie. Po prostu utwórz konto, aby kontaktować się z nami na żywo. A ci, którzy nie będą mogli dołączyć do nas w poniedziałkowy wieczór, nie martwcie się! Powtórka będzie dostępna na YouTube, na kanale http://www.youtube.com/maigrouse.

Na zakończenie pokazu otwarta zostanie sesja pytań i odpowiedzi, podczas której będziesz mógł zadać wszystkie swoje pytania w sekcji FAQ.

Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem piłki ręcznej, fanów Padel lub po prostu ciekawi świata Valentina Porte, nie przegap tego spotkania.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.