Główny gracz w padel Francuski, PadelShot kontynuuje swój dynamiczny rozwój i poszukuje nowych talentów. 

Aby jak najlepiej przygotować się na przyszłe otwarcia, grupa zamierza to zrobić rekrut dla swoich kolejnych klubów pod adresem: 

  • Wycieczki: II połowa 2 r
  • Forbach: II połowa 2 r
  • Reims: II połowa 2 r
  • Poitiers: II połowa 2 r
  • Lille: druga połowa 2 r

„Szukamy zaangażowanych, pełnych pasji ludzi, którzy chcą dzielić się swoim sportem z jak największą liczbą osób. Jesteśmy z pewnością grupą narodową, ale przede wszystkim bardzo przywiązaną do terytorium, dlatego tak istotne jest dla nas posiadanie zespołów z bardzo dobrą znajomością lokalnej tkanki i funkcjonowania oraz jak najszybsze włączenie ich w projekt. », Mówi nam Simon Boissé, dyrektor sportowy grupy.

Jeśli chcesz dołączyć do firmy napędowej zajmującej się rozwojem padeli z którymi łączy Cię silny system wartości, nie wahaj się z nimi skontaktować: rekrutacja@padelstrzał.fr, opis stanowiska w załączeniu.

Ponadto w dniu 5 kwietnia br. PadelShot z radością otworzył swój Czwarte centrum w Metz (4 utworów) i ogłosić nowa tożsamość graficzna :

„Mieliśmy już silną markę, ale biorąc pod uwagę emocje związane z… padel we Francji nasze nowe kluby zostały otwarte i mają zostać otwarte oraz intensywny plan rozwoju, chcieliśmy nadać naszemu wizerunkowi więcej dynamiki i zakotwiczyć wartości, które kierują nami każdego dnia: pasja, prostota, włączenie, „zaangażowanie i szacunek” mówi Pierre Arresseguet, menedżer ds. marketingu PadelStrzał.