La Liga Padel powraca z drugą edycją w My Center Palavas! W tym roku konkurs odbędzie się w dniach 22 kwietnia – 23 czerwca 2024 r. pod patronatem BMW. Uczestnicy będą mieli możliwość rywalizacji w jednej z czterech dostępnych kategorii: Liga A, B, C lub D.

Przygotuj się na dwumiesięczne mistrzostwa, podczas których każda drużyna rozegra pięć gwarantowanych meczów w fazie grupowej. Po tej fazie nastąpi zatwierdzony duży turniej finałowy, który odbędzie się 21, 22 i 23 czerwca, z minimum trzema meczami na parę.

Rejestracja kosztuje 60 € dla członków i 80 € dla nieczłonków. Cena obejmuje pudełko piłek, koszulkę, ręcznik oraz rezerwację kortu. Mecze będą odbywać się na 12 boiskach, podzielonych pomiędzy My Center Palavas i My Center La Grande Motte, dostępnych zarówno w hali, jak i na świeżym powietrzu. Format gry przewiduje dwa zwycięskie sety i super tie-break w trzecim secie, a nagrody są godne Twojego występu!

Zapisy trwają od teraz do 19 kwietnia, wyłącznie w parach, poprzez aplikację Moje Centrum.

Nie przegap tej szansy na realizację swojej pasji padel dokładnie! Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z MY CENTER PALAVAS, wysyłając e-mail na adres mycenterpalavas@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 09 77 38 54 82.