W ten weekend odbył się drugi etap konkursu Betclic Remontada Padel odbyć się o godz 4Padel Limoges, z niezwykłymi momentami i rekordami ustanowionymi w różnych kategoriach.

W kategorii Corpo jedna z drużyn była pod wrażeniem utrzymywania się na pierwszym korcie przez 8 z 9 rotacji, ustanawiając nowy rekord do pobicia. Wśród zawodników Mucho spektakularny powrót zaliczyli Nicolas i Enguerran, zaczynając od wyciągu nr 4, by ostatecznie zwyciężyć na boisku nr 1.

Ogłoszono pierwszych finalistów w kategorii Girl Power, co stanowiło ważny kamień milowy w turnieju. W kategorii TODO konkurs wygrał duet ojciec-syn, wyróżniając się spośród uczestników, których najbardziej niezwykłą różnicą było 20 tatuaży.

W Old School wszystkie pary finalistów miały łącznie ponad 100 lat, co odzwierciedlało ducha i umiejętności doświadczonych graczy. Rekord wyzwania Bombazo, sponsorowany przez Babolat, tym razem nie został pobity, utrzymując się na poziomie 14,8.

Kontynuacją imprezy będzie kolejny etap zaplanowany w Orleanie, od 1 do 4 lutego 2024 r., podczas którego zawodnicy będą mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami i ustanowić nowe rekordy.

Źródło zdjęcia: 4Padel / ©agencja spalonego

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.