Obchody zakończenia roku ledwo się skończyły, gdy gracze padel Francuzi są już na pokładzie. Rzeczywiście, w ten weekend 6 stycznia 2024 r. na 1000.Padel Bordeaux.

Wśród mężczyzn rywalizacja zapowiada się zacięta. Jeśli miejscowi Grué i Moura przybędą z pierwszym rozstawieniem za plecami, wydaje się, że nic nie zostanie zrobione, ponieważ kilka par jest bardzo dobrze uzbrojonych, jak Hugounenq / Cancel, Aramagnac / Mannarino lub nawet bezprecedensowe połączenie Vanbauce'a i Wagnera!

Znajdź lista rejestrujących poniżej:

Wśród dziewcząt rywalizacja na papierze jest nieco mniej zacięta, ale nadal jest nierozstrzygnięta. Wielkimi faworytami będą ci, którzy w ostatnich latach kilkakrotnie nosili niebieską koszulkę: Mélissa Martin i miejscowa Amélie Detrivière. Jednak ziarno 1 będzie musiało uważać na kilka ambitnych duetów. Będziemy uważnie śledzić występy juniorów Barli i Lamberta-Agosti, którzy w Paragwaju zaimponowali francuskiej drużynie młodzieżowej i którzy chcą wyrobić sobie markę wśród dorosłych.

Lista zarejestrowanych :

Aby śledzić mecze, przejdź jak zawsze do Padel Magiczny telewizor z linkami poniżej.

Ćwierćfinały

półfinały

Finały

Chcesz zrobić turniej padel ? Sprawdź listę turniejów ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !