Paquito właśnie ogłosił to na swoich portalach społecznościowych: Ramiro Choya będzie nowym trenerem pary pomiędzy Paquito Navarro et Sanyo Gutierrez.

W tym sezonie 2024 r. Paquito i Sanyo połączą siły spróbować zirytować „duży 3” na szczycie rankingu. Ci dwaj gracze grali już razem podczas 2 lata, w 2016 i 2017 r. W sumie wygrali 8 tytułów razem, w szczególności poprzez obalenie tego, co nieusuwalne Pablo Lima et Fernando Belasteguina.

Relacja Paquito i Sanyo z trenerem

Aby spróbować zrobić to samo, 7 lata później, Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez zwrócili się do swojego byłego trenera: Ramiro Choya. Znakomity trener był obok Sanyo i Paquito podczas ich dwóch wspólnych sezonów. On także towarzyszył pary Lebron/Navarro do października 2019 r.

Dziś Ramiro jest gotowy, aby zrobić to ponownie tych dwóch weteranów toru. Hiszpański już jest bardzo entuzjastyczny do pomysłu nowej współpracy z obydwoma graczami:

"Myślę, że cała nasza trójka dobrze wspomina lata 2016-2017 i kiedy pojawiła się możliwość przeprowadzenia drugiej tury, nie wahałam się ani chwili. Byłem z nich bardzo zadowolony i nie mogę znaleźć dwóch innych graczy, z którymi naprawdę chciałbym kontynuować naukę„, oznajmił.

Ze swojej strony, Paquito Navarro ogłasza kolor "wracamy do zarzutu„. Z "ciekawe projekty„, Sanyo i Paquito mają nadzieję wstrząsnąć światową hierarchią. Jeśli chodzi o Sanyo, zapomnijcie o sezonie 2023, „najtrudniejszy w jego karierze" jest priorytetem.

Czy „dziadkowie” stawią opór? Do zobaczenia za niecałe półtora miesiąca, aby uzyskać odpowiedź! W programie pierwszy P1 w Riyadzie 26 lutego do 2 marca.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.