Numer 1 świętowali razem swój turniej 50ᵉ w Walencji. W recitalu, Josemaría i Sanchez nie pozostawiły szans przeciwnikom i wygrały w dwóch setach do klinczu dziewiąty tytuł w sezonie.

Bezczelny łatwości

Cyfry 1 narzucają swój rytm i uderzają jako pierwsze. Podopieczni Claudio Gilardoniego przełamują się i obejmują prowadzenie w pierwszym secie. Jednak Gemma Triay i Marta Ortega nie poddawaj się i reaguj natychmiast. Efemeryczna para wykonuje przerwę, aby powrócić do równości.

Jak wiemy w padel, każdy mały błąd może być kosztowny, a Gemma Triay popełnia dwa możliwe do uniknięcia błędy podczas gry serwisowej swojego partnera. Pod presją tracą mecz serwisowy w najgorszym możliwym momencie. Ze swojej strony numery 1 są doskonałe i grają z precyzją. Tym razem nie drżą i wykorzystują przewagę w tym finale, wygrywając pierwszego seta 6:3.

Podsumowanie seta 1 Sanchez Josemaria vs Ortega Triay

Gemma Triay i Marta Ortega nie mogą się już pozbierać, a Hiszpanki po raz kolejny tracą swój serwis. Królowe toru nadal imponują swoją błyskotliwością i swobodą na piście. Podopieczni Claudio Gilardoniego są na wystawie. Martita i Gemma są bezradne i poddają się w tym spotkaniu. Numer 1 wygrywa w 1 godzinę i 30 minut z wynikiem 6/3 6/1, zdobywając dziewiąty tytuł w sezonie.

Dobrze obchodzony 50. turniej

Przez cały tydzień Paula Josemaria i Ariana Sanchez rosły w siłę. W Valladolid piłkarze Claudio Gilardoniego płacili fizycznie swoje zaangażowanie od początku sezonu. W tym tygodniu w Walencji rywalizowały królowe toru ich turniej 50ᵉ od początku ich współpracy.

Świętowali ten 50. turniej w najlepszy możliwy sposób, zdobywając swój 22. tytuł w ciągu trzech lat. To już ich dziewiąty tytuł w tym sezonie dla Josemarii i Sancheza. Ich wskaźnik sukcesu jest imponujący, z 9 wygranymi finałami na 10, co świadczy o ich dominacji w tym sezonie.