Ten pierwszy dzień dla panów kończy się ostateczne zwycięstwo Tuluzy Padel Z widokiem na klub PadelStrzał Caen, 2/1. Piąty rozstawiony zapewnia kontynuację w krajowej 5 i zagra z Sète Padel Klub w kwartale.

Konfrontacja, która zakończyła się o godzinie 21:4, gdy wszystkie pozostałe drużyny już odpoczywały. Trzeba powiedzieć, że szczególnie długie mecze mieliśmy na ścieżce nr XNUMX klubu Padel Horizon, w tym bardzo ważny mecz Vincenta/Perrina, który zrobił niespodziankę w tym pojedynku, pokonując Trancart/Dumartin w 3 setach.

Nieco wcześniej logicznie rzecz biorąc, to para Theard / Pech zdołała wygrać swój trap match z Forcinem / Boissé w 2 setach.

Oczekiwany decydujący mecz odbędzie się ze znaną francuską parą FIP Tour: Guichard / Blanqué. I można to powiedzieć, była szczególnie popychana przez Bayarda / Garcię do tego stopnia, że ​​gracze PadelShot Caen zdołał wyrównać w całym secie i zdobyć 2 punkty meczowe w tie-breaku ostatniego seta. Nieco wcześniej to klub z Caen obronił 3 punkty meczowe. Na torze nie da się oddychać.

Ale Blanqué / Guichardowi udało się przetrwać spadki. Pomimo porażki Damien Bayard i Jérémy Garcia rozegrali wyjątkowy mecz, nawet jeśli wieczór zapowiadał się skomplikowanie dla obu zawodników.

• Theard/Pech pokonuje Forcina / Woody: 6/4 6/3