Nietykalny od początku sezonu, numery 1 potwierdzają swój status w Rzymie. Szefowie po raz kolejny bawili się i chcą pisać historię na temat Premier Padel.

Królowe dyktowały swoje prawo

W najbliższą sobotę zmierzy się z nim zirytowany numer 1 na torze. Właściwie w tym sezonie Josemaría i Sanchez dwukrotnie przegrał z Superpibasem. Naturalnie, spotkanie to było niecierpliwie oczekiwane przez włoską publiczność.

W pierwszej rundzie Bea Gonzalez i Delfi Brea są pod presją. Liczby 1 stawiają na większą intensywność i uderzają jako pierwsze. Wymiany są zaangażowane, ale to gracze Claudio Gilardoniego które są najsilniejsze. Po zrobieniu przerwy, Paula i Ari obejmują prowadzenie i wygrywają pierwszego seta 6/3.

Josemaría Sanchez BNL Włochy Major

Druga runda zamienia się w prawdziwą bitwę, ale po raz kolejny przewaga zostaje przechylona na korzyść królowych toru. Sfrustrowani Superpibas popełniają błędy w decydujących momentach. Liczby 1 są bardziej przenikliwe i dyktują grę podczas tej drugiej rundy. Brea i Gonzalez cierpią i nie udaje im się wrócić. Paula Josemaria i Ari Sanchez wygrali w dwóch setach 6:3, 6:2.

Cel: napisać historię

11. finał dla królowych toru w tym sezonie. Zawodnicy Gilardoniego mają za sobą wyjątkowy rok. niedziela w Rzymie, będą mieli okazję zdobyć tytuł 10ᵉ w 2023 r., „La decima”. Ponadto, Paula i Ari chcą zapisać się w historii, stając się pierwszą parą kobiet, która wygra turniej w Internecie Premier Padel. Ale Ortega i Triay, jak dotąd nietykalni w Rzymie, na pewno nie słyszą tego w ten sposób...