Padel Magazine - Lisbon Open naprawdę wystartował. Ośmiu najlepszych graczy na świecie po raz kolejny pokazało swoją dominację na torze WPT.

Ostateczne podsumowanie 8e

Z wyjątkiem Sanyo Gutiérreza i Maxiego Sáncheza, którzy musieli zestawić zestaw, zagraj w zestawie 3e, który zakończył się remisem, a ostatecznie zmierzy się z zdecydowanie niebezpieczną parą, aby poznać Germána Tamame i Alvaro Cepero, pozostałe mecze są poszły gładko dla ulubionych.

Klub „Lisboa Racket Center” powitał publiczność będącą fanem tego sportu. Liczby 1 na całym świecie po raz kolejny pokazały, że były najlepsze, ponieważ nawet grając umiarkowanie, były w stanie przejść bez wielu ran. Kolejne 27 wygrywa i nie są gotowe do zatrzymania. Biedni przeciwnicy dnia, Bainad i Gisbert, udało się przeszukać gry 3 (6 / 1 i 6 / 2). Nigdy więcej

Tymczasem książęta zostawiają gry 6 Marcello Jardimowi i Guillermo Lahozowi (6 / 2 i 6 / 4). Wysyłają wiadomość wyraźnie na globalne numery 1.

Zaskoczeniem była raczej dotkliwość wyniku między jeszcze bliskimi parami w rankingu a grą, ale Cristian Gutiérrez i Matías Díaz wymienili kęsy Agustína Gómeza Silingo i Federico Quilesa w pełzającym 6 / 0 6 / 2 ,

W pozostałych meczach Lamperti-Grabiel wyeliminował Díaz-Limones 6 / 2 6 / 1, a Reca-Nerone wygrał mecz z Nicoletti-Alonso Martínez 6 / 1 6 / 3. Mijają także Navarro-Muñoz i Germani-Poggi.

Podsumowanie kwartałów

Ponownie, nie jest to wielka niespodzianka, ponieważ czterech najlepszych graczy na świecie jest w półfinale.

Z drugiej strony mecz szczególnie zaznaczył dzień piątkowy: Sanyo Gutiérreza i Maxiego Sáncheza przeciwko Miguelowi Lampertiemu i Maxiemu Grabielowi. 3 ustawia 6 / 2 5 / 7 i 7 / 6 XNUMX ustanawia spektakularne zwycięstwo dla „młodzieży”.

Chcemy powiedzieć prawie „oczywiście”, że królowie kontynuują swoją drogę i widzą, jak zwycięstwo 28e spada do portfela przeciwko Gaby Recie i Sebastiánowi Nerone (7 / 5 6 / 3), podczas gdy Cristian Gutiérrez i Matías Díaz mają Paquito Navarro i Jordi Munoz: 7 / 5 7 / 5.

Wreszcie światowe numery 2, Juani Mieres i Pablo Lima zaoferowały zbyt mało opcji przeciwko parze Adrián Allemandi i Fernando Poggi, aby uniknąć upadku (6 / 2 6 / 1).

W najbliższą sobotę na 17h30 w Center Club of Lisbon będziemy mieli prawo do półfinałów, które wyglądają dobrze.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.