Padel Magazine - Lisbon Open rzeczywiście wystartował. Ośmiu najlepszych graczy na świecie po raz kolejny pokazało swoją dominację w turnieju WPT Tour.

Ostateczne podsumowanie 8e

Z wyjątkiem Sanyo Gutiérreza i Maxiego Sáncheza, którzy musieli zestawić zestaw, zagraj w zestawie 3e, który zakończył się remisem, a ostatecznie zmierzy się z parą zdecydowanie bardzo niebezpieczną dla Germana Tamame i Alvaro Cepero, pozostałe mecze są poszły gładko dla ulubionych.

Klub „Lisboa Racket Center” pozwolił na powitanie publicznego kibica tego sportu. Światowe numery 1 po raz kolejny pokazały, że są najlepsze, ponieważ nawet grając umiarkowanie potrafili przejść bez wielu kontuzji. 27 zwycięstw z rzędu i nie zamierzają się zatrzymać. Biedni przeciwnicy dnia, Bainad i Gisbert, zdołali wygrać 3 mecze (6/1 i 6/2). Już nie.

Tymczasem książęta zostawiają gry 6 Marcello Jardimowi i Guillermo Lahozowi (6 / 2 i 6 / 4). Wysyłają wiadomość wyraźnie na globalne numery 1.

Zaskoczeniem była raczej dotkliwość wyniku między jeszcze bliskimi parami w tabeli i meczu. Jednak Cristian Gutiérrez i Matías Díaz szybko pokonali Agustina Gómeza Silingo i Federico Quilesa, uduszając ich 6/0 6/2 .

W pozostałych meczach Lamperti-Grabiel wyeliminował Díaz-Limones 6/2 6/1, a Reca-Nerone wygrał walkę z Nicoletti-Alonso Martínez 6/1 6/3. Navarro-Muñoz i Allemandi-Poggi również mijają.

Podsumowanie kwartałów

Ponownie, nie jest to wielka niespodzianka, ponieważ czterech najlepszych graczy na świecie jest w półfinale.

Z drugiej strony jeden mecz był szczególnie ważny w piątek: mecz Sanyo Gutiérreza i Maxiego Sáncheza z Miguelem Lampertim i Maxi Grabielem. Spektakularne zwycięstwo „młodzików” w 3 setach 6/2 5/7 i 7/6.

Chcemy powiedzieć prawie „oczywiście”, że królowie kontynuują swoją drogę i widzą, jak zwycięstwo 28e spada do portfela przeciwko Gaby Recie i Sebastiánowi Nerone (7 / 5 6 / 3), podczas gdy Cristian Gutiérrez i Matías Díaz mają Paquito Navarro i Jordi Munoz: 7 / 5 7 / 5.

Wreszcie, numer 2 świata, Juani Mieres i Pablo Lima, dali za mało opcji przeciwko parze Adriánowi Allemandi i Fernando Poggi, aby uniknąć klęski (6/2 6/1).

W najbliższą sobotę o godzinie 17 w klubie Centre w Lizbonie będziemy mieli prawo do półfinałów, które zapowiadają się świetnie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.