Podczas swojego pierwszego meczu na Bruksela P2, Juan Lebron i Paquito Navarro przeżyli wszystkie emocjei zwyciężył w trzech setach. W szczególności podkreśliliśmy spokojna między dwoma graczami pomimo chwil napięcia i determinacja dwóch Andaluzyjczyków zakwalifikowało się do drugiej rundy turnieju.

Jednak w ćwierćfinale Juan Lebron i Paquito Navarro pokazali z zupełnie innej strony, choć byli przeciwni Coki Nieto et Jon sanz. Pokonany w trzech setach przez ósmego rozstawionego, Lebron i Paquito najwyraźniej nie wiedzieli, jak powstrzymać emocje, co mogło mieć miejsce w pierwszej rundzie.

Dans gorąca wymiana zdań nakręcony przez Premier Padel, słyszymy, jak Juan Lebron narzeka, że ​​Paquito Navarro za mało trafia do siatki, po prostu broni się z tyłu pola. Następnie Lebron prosi swojego nowego kolegę, aby szybciej wchodził w górę, aby móc zaatakować piłkę.

Od razu, El Lobo zostaje odebrany przez swojego trenera Rodrigo Ovide, który spokojnie mu tłumaczy, że Paquito nie trafia do siatki w ten sam sposób, że woli się bronić, a gdy zajdzie taka potrzeba, wchodzić do siatki.

Oczywiście Juan LeBron, obok Alejandro Galana, bardziej mobilny członek zespołu, często przyklejone do siatki i zdolne do bardzo efektownych bloków. Pako, starszy od Galana, nie ma tego samego stylu gry, co zawodnik Madrytu i Lebron musi się do tego przyzwyczaić. Zwłaszcza, że Sewillijczyk dobrze to wyjaśnił, podczas jego rozstania z Chingotto, żeSzop pracz potrzebnebardziej zdecydowanego partnera...tak jak on sam tego potrzebował.

Więc może nadal jest trochę za wcześnie, żeby mówić o separacji pomiędzy tymi dwoma zawodnikami... Pozostaje jednak jedno pytanie: czy dwójka Andaluzyjczyków zdoła dostosować się do swojej gry? Odpowiedź nadejdzie… szczególnie w Sewilli Premier Padel P2, gdzie są niecierpliwie wyczekiwani !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.