Bullpadel, Head, Babolat, Nox, Wilson, Kuikma…a to tylko lista najbardziej znanych i obecnych marek w sklepach i na profesjonalnych torach. Na padel, liczba marek sprzedających rakiety śnieżne padel wygląda na ogromne. Albo nawet przewyższyć tenis.

To powiedziawszy, czy to nie jest tylko… iluzja? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej o godz Padel Magazine, Manu Garcia, jeden z aktorów tzw padel Francuski, zainwestowany My Padel sklep, francuski Padel Sklep et PadelXP, wyraził swoją opinię.

Manu Garcia: „W tenisie będziemy to mieć pięć molochów, które są dystrybuowane w 98% światowej postaci. Będąc w padel, ta sama piątka będzie miała 70%, a pozostałe 30% zostanie rozdzielone pomiędzy innymi markami. To tylko proporcja, która jest skrajnie inna.”

Marki w tenisie

Rzeczywiście, w tenisie wydaje się, że dla wielu graczy bardzo podobne etykiety : Head dla Novaka Djokovica, Wilson dla Rogera Federera – a ostatnio Stefanosa Tsitsipasa –, Babolatdla Rafaela Nadala, a ostatnio Włókno techniczne z Danielem Miedwiediewem.

Ogólnie rzecz biorąc, musisz zrozumieć, że pod względem widoczności te marki są na szczycie. Nie oznacza to jednak, że są tam tylko oni... Artengomarki Decathlon to pierwszy wybór dla początkujących i amatorów. Książę, dla tych, którzy tęsknią za Andre Agassim lub Michaelem Changiem, podobnie jak Dunlop. ProKennex, marka stara jak świat. Lub Yonex, podkreślone przez Stana Wawrinkę.

Krótko mówiąc, wszystko po to, aby ostatecznie powiedzieć, że w tenisie jest również wiele marek. Tyle że w przypadku niektórych nie mają one takiej samej widoczności jak inne.

Marki przy padel

Au padel, wydaje się to szczególnie odmienne. Bullpadel Zespoły wielu graczy, w taki sam sposób jak Head, Babolat, Nox, Varlion, StarVie, Kuikma, Puma, Drop Shot, Dunlop, Czarny Korona, OxDog, Cartri i tam się zatrzymamy, bo będziemy tam nocować.

następnie, zadajmy sobie pytanie : czy mamy więcej marek padel jaki tenis? Jasne, że nie. Z drugiej strony reprezentacja marek nie jest taka sama. Następnie, Manu Garcia bardzo dobrze to ujął "Nie rozumiem, jak sport taki jak tenis, w którym biorą udział setki milionów graczy, może mieć mniej marek niż padel."

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.