Gwiazdy A1 Padel nie wdawali się w szczegóły dotyczące ich wielkiego debiutu na Asuncion Open.

Rzeczywiście, między nimi pary Arce/Dal Bianco (TS3) i Aguirre/Allemandi (TS3) w ósmym meczu przegrały tylko trzy partie!

W starciu z Simonem i Peraltą numer 1 był nietykalny (6/1 6/0). Jutro spotkają się z Relisem Ferreyrą i Martinem Abudem, którzy sprawili małą niespodziankę, eliminując ósmego rozstawionego, Britosa/Lopeza, po meczu w trzech setach (8/6 3/6 7/6).

Tolito i Tito poradzili sobie prawie tak dobrze, jak Maxi i Franco. Wygrali 6/1 6/1 z Martinezem/Florensą, a jutro zmierzą się z zaskakującymi Urzolą i Guiralem. TO Zabójcy Melgratti/Rolla w pierwszej rundzie byli mocni przeciwko Perezowi/Ozanowi: 6/4 6/4.

Nie przegap reszty ósmego w ten czwartek od 17:00 czasu lokalnego (23:00 we Francji). Mecze trzeba śledzić Kanał YouTube A1 Padel.

W programie:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !