Na A1 nie ma już Francuzów Padel Wielki Mistrz Francji. Rzeczywiście, jedyni przedstawiciele Francji przegrali dziś rano w pierwszej turze.

Od Previas, Manu Vivesa i Jérôme’a Inzerillo przybył z pełną pewnością w rundzie 1 na AXNUMX Padel Wielki Mistrz Francji. Francuzi mieli nadzieję, że uda im się wykonać ruch przeciwko Pedro Perry'emu i Vasco Pascoalowi.

Ale na nieszczęście dla nich Portugalczycy byli w poniedziałek zbyt silni. Po wyrównanym początku meczu, w którym obie drużyny utrzymały zaangażowanie aż do 3/2, Perry i Pascoal wskoczyli na wyższy bieg, wygrywając dziewięć z kolejnych dziesięciu meczów!

Ostatecznie wygrali 6/3 6/0 i zakwalifikowali się do kolejnej rundy, gdzie zmierzą się ze zwycięzcami meczu pomiędzy rozstawionymi z numerem 4 Agustínem Torre / Diego Ramosem a Tomásem Chedą i Alfonso Sánchezem.

Francuzi ze swojej strony nadal mogą się cieszyć, że z pewnością zdobyli PUNKT w meczu, co się okaże ICI !

Aby śledzić pozostałe mecze w Beausoleil w ten poniedziałek, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !