W oczekiwaniu na fazę kwalifikacyjną zarezerwowaną dla Francuzów i Monako, previa Hiszpanii i Wybrzeża Kości Słoniowej do udziału w A1 Padel Wielki Mistrz Francji wydał werdykt.

Na Euroindoor Alcorcon niedaleko Madrytu o awans do stołu finałowego walczyło aż 79 par. Tylko dwóm udało się zakwalifikować: Hernando / Collantes i Sola / Goñi.

Na Wybrzeżu Kości Słoniowej również startowała bardzo duża liczba par (62) i tylko jedna mogła zakwalifikować się! Ostatecznie zwyciężyli mieszkańcy Afryki Południowej Richard Ashforth i Van Heerden Egmond.

Nie zabraknie także pary Rutgersson/Gama, która pierwotnie zakwalifikowała się do turnieju w Miami, który ostatecznie został zastąpiony przez turniej francuski.

Czekamy teraz na francuską fazę kwalifikacyjną, która rozpocznie się w najbliższy piątek na stadionie Tennis Padel Sun i który umożliwi parze dostęp do sławnych zdjęcie. Znajdź tabelę ogłoszeń z wyprzedzeniem tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !