Duet Pothier i Ginier wygrał za wejście do biegania w A1 Padel Francuski Otwarty. Mimo zwycięstwa Francuzi ponieśli porażkę z najmłodszą zawodniczką turnieju Jana Cabruja (15 lat) et Sandra González (17 lat).

Mecz w 3 setach

Pierwszy set jest jednostronny 6/1 dla trójkolorowych, ale w drugim Hiszpanie są ożywieni i mają przewagę 7-5. Wreszcie zwycięzcy ostatniego Bordeaux P2000 odzyskać siły i wygrać trzeciego seta 6/2.

Lucile Pothier i Jessica Ginier dołączają do previas i 4 innych francuskich graczy.

Program previa dla naszych Francuzek:

o 10:XNUMX, Carla Toully a Portugalka Catarina Dos Santos zmierzy się z Aresem Irunem i Maite Pou

o 11:XNUMX Fiona Ligi a Hiszpanka Alicia Masnou zmierzy się z Candelą Millán i Loreną Capillą

o 11:XNUMX 100% trójkolorowa para Marie Amélie Dardaine i Camille Sireix zmierzą się z Holenderką Rosalie Van Der Hoek i Maaike Betz

I wreszcie do 12h Lucile Pothier i Jessica Ginier Przeciwnikiem będą Hiszpanki Elisabet Lorenz i Claudia Marquez

W przypadku zwycięstwa pary awansowałyby do ostatniej rundy previas po południu.

Mecze niestety nie będą transmitowane, ale można śledzić wyniki tutaj.