Korona Francji należy teraz do nich. Juani De Pascual i Gonza Alfonso zdobywają czwarty tytuł A1 Padel, tym razem u France Grand Master in Tennis Padel Niedz.

W finale stanęły dwie najlepsze pary z rankingu, będące jednocześnie najlepszymi parami roku. Pojedynek o coś więcej niż tylko tytuł.

Rozwój De Pascuala i Alfonso jest niezwykły. Dziś rywalizuje z najlepszymi. Kolejny dowód w postaci fantastycznego występu przeciwko Arce/Dal Bianco.

W pierwszym secie De Pascual i Alfonso uzyskują przewagę w jedenastym gemie, co daje znaczące prowadzenie, ponieważ jest ono równoznaczne z pierwszym setem. 7/5.

W drugim secie Arce i Dal Bianco wyprzedzili drugiego seta i wygrali drugiego seta 2/6.

Jednak teraz De Pascualowi, MVP meczu, udało się przechylić szalę, zapewniając wyjątkowy wynik po serii niepowodzeń, których tajemnicę skrywa. Alfonso wykorzystuje okazję, aby zdezorganizować Arce / Dal Bianco, który wycofuje się i wątpi.

Ostateczne zwycięstwo De Pascuala / Alfonso: 7/5 3/6 6/3.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.