To ważny tydzień padel kto na nas czeka, ponieważ oprócz Ostateczny Mistrz World Padel Tourrozegrany zostanie także Finał Master A1 Padel.

Walki rozpoczną się w najbliższą środę w Salta w Argentynie podczas ostatniego turnieju w sezonie na torze Fabrice Pastor.

Wielki Mistrz Francji rozdał ostatnie bilety na ten turniej zarezerwowane dla ośmiu najlepszych drużyn. Guiral i Urzola, którzy do końca zawodów trzymali w napięciu, nie byli w stanie spełnić swojego marzenia. Pozwolili Britosowi i Rolli polecieć do Salty. Oto pary, które wystąpią:

  1. Arce/Dal Bianco
  2. Pascuala/Alfonso
  3. Germani / Aguirre
  4. Torre/Ramos
  5. Chiostriego/Sancheza
  6. Barrera/Frugoni
  7. Brytyjczycy / Del Moral
  8. Melgratti / Rolla

Mamy nadzieję, że kontuzjowany w Beausoleil Federico Chiostri wróci do pełnej formy i przystąpi do zawodów.

Oczywiście będziemy śledzić wielką bitwę, która nadchodzi pomiędzy numerami 1 Arce i Dal Bianco oraz numerami 2 De Pascual i Alfonso, którzy na koniec sezonu będą w bardzo dobrej formie.

Grupy zostaną opublikowane wkrótce, bądźcie czujni!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !