Tito Allemandi / Tolito Aguirre, to koniec! Dwóch graczy, którzy utworzyli parę numer 3 w A1 Padelw piątek rozegrali swój ostatni wspólny mecz.

Ogłosili to na konferencji prasowej po niewielkim zwycięstwie nad Del Moral / Britos, Tito i Tolito grali w Salta ostatni wspólny turniej. Turniej, który zakończył się dzisiaj z winy Santiago Frugoni i Pabla Barrery, który wyeliminował ich z finału Master.

W piątek Aguirre i Allemandi wydawali się nieco zmęczeni po trzecim trzysetowym meczu w ciągu trzech dni. Argentyńczykom odważnie udało się podwyższyć wynik po przegranej pierwszego seta, pod koniec drugiej rundy, która była niezwykle zacięta, podczas której żadna z par nie straciła zaangażowania.

Ale ten wysiłek miał swoją cenę. Fizycznie dotknięty Allemandi poddał się w trzecim akcie, w dużej mierze zdominowanym przez Barrerę i Frugoni, którzy wygrali 6/4 6/7 5/1 ab. i zakwalifikować się do finałowej czwórki.

Reszta meczów w Salta tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !