Choć wiele legend o padel z kolei światowi gracze ogłaszają, że w tym roku odchodzą na emeryturę, możemy w dalszym ciągu korzystać z zawodnika, który zaznaczy swoją epokę: Cristiana Gutiérreza Albizu.

45-latek powrócił wczoraj na Panama Open wraz z Hiszpanem Victorem Saenzem. Ponieważ obaj piłkarze zazwyczaj grają na prawej stronie, Cristian przesunął się na lewą stronę, wspominając swoje pierwsze lata jako profesjonalny zawodnik.

Nawet jeśli niekoniecznie jest w najwyższej formie, Argentyńczyk czuł się na tyle komfortowo, że pozwolił swojej drużynie wygrać dobrą walkę w trzech setach z Deltellem/Castañeyrą: 6/3 6/7 6/3. Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć mecz jeszcze raz, tak tutaj.

Jutro zmierzą się z Yainem Melgratti i Santiago Rollą, który znajdź kolor w Panamie, że para hiszpańsko-argentyńska będzie walczyć o bilet do ćwierćfinału!

Znajdź tabelę poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !