La pierwsza część pierwszego okrążenia autostrady A1 Padel Puebla otwarta rozegrano wczoraj w Meksyku i nasiono już rozeszło się.

Wczoraj w Puebli doszło do dużego ożywienia gospodarczego, które nie dla wszystkich zakończyło się sukcesem. Rzeczywiście, jeśli po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak numery 1 Arce i Dal Bianco oraz nowy duet Allemandi / Pereyra odnieśli sukces w ich powrocie, to byliśmy także świadkami małej niespodzianki w postaci porażki w dwóch setach Diego Ramosa i Pabla Barrery przeciwko Puppo/Gonzalezowi. Jest to zatem pierwsza porażka czwartego rozstawionego, który będzie musiał zebrać siły w Monako…

Jak zobaczysz poniżej, pozostali faworyci wykonali swoje zadanie i za każdym razem wygrywali w setach! Publiczność będzie mogła także cieszyć się dwoma meczami, które rozstrzygną się w tie-breaku trzeciego seta!

W najbliższy wtorek czas na drugą część pierwszej rundy:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube A1 Padel.

Oto program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !