Będzie finał Arce/Dal Bianco i De Pascual/Alfonso na A1 SIMSA Puebla Open ze wspaniałym występem w sklepie.

Arce/Dal Bianco w demonstracji

Pierwszy finał miał wygląda na zemstę dla Arce/Dal Bianco, przeciwko starym znajomym Aguirre/Allemandi. Jedynki na torze były sucho pobity przez Tito i Tolito w finale w Nowym Jorku. Wyciągnięta lekcja dla najlepszej pary na torze, która po przegranej pierwszej gemie meczu, zadał 7/0 Aguirre/Allemandi.

Wreszcie w drugim secie, kiedy myśleliśmy, że stoją tyłem do ściany, Tito i Tolito przełamali się pierwsi. Ale Arce i Dal Bianco byli w swoim meczu zdecydowanie zbyt spokojni być zaskoczonym. Podbijają wynik, a w najlepszych momentach nawet robią sobie przerwę wygrać 7/5 w drugiej rundzie.

Zagrają w 11th finał sezonu.

Przejrzystość Pascuala/Alfonso

Jeśli chodzi o drugi finał, dwa sety również wystarczą Juani De Pascual i Gonza Alfonso. Dotarli do końca Diego Ramos i Agustin Torre, 6/3 6/4 aby zdobyć bilet na finał.

Najbardziej zaskakujące były momenty, kiedy byli numerem dwa na torze. Wiedzieli, jak zarządzać kluczowymi momentami pokonać bardzo dobrego Diego Ramosa i Agustina Torre.

Obie drużyny będą ubiegać się o koronację już od godziny 11:17 (1:XNUMX czasu paryskiego) podczas ostatniego turnieju Open na torze AXNUMX.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.