Piąte zwycięstwo z rzędu dla Lucile Pothier et Jessica Ginier w Beausoleil na A1Padel Otwarte Francja. Francuska para ponownie wygrała na początku popołudnia i zmierza do półfinału rozgrywek.

W przeciwieństwie do Portugalki Catarina Vilela i Margarida Fernandes, para Pothiera/Giniera pierwszy wyrecytował swój padel w pierwszym zestawie. Bardziej agresywni i bardziej przedsiębiorczy niż ich przeciwnicy, wygrywają rundę 6 / 1.

W drugim secie Portugalczyki pokazują inne oblicze, Lucile i Jessica tracą na intensywności, a ich przeciwniczki wykorzystują okazję do prowadzenia 4/0. Francuskiej parze udaje się podnieść przy 4/4, ale szybko wpadają w swoje pułapki i pozwalają, by drugi set się wymknął 4/6.

Po raz kolejny Francuzi rozgrywają swój mecz w trzecim secie. Lucile i Jessica odzyskują agresywność i dwukrotnie złamać Portugalczyka. Vilela i Fernandes nie wrócą, wygrana Francuzów 6/1 4/6 6/2 za 1:30 i po raz pierwszy zagrają w półfinale toru A1Padel.