Jak wyjaśnia w swoim poście na Facebooku, Adrien Maigret potrzebował czasu, aby przetrawić porażkę w pierwszej rundzie turnieju Greenweez Paris Major.

Beneficjent wild-card, w 100% francuska para Maigret/Inzerillo dostarczyła wielka walka z Hiszpanami Mercadalem i Riverą. Po półtorasetowej walce mieszkaniec Ile-de-France Adrien odnalazł swoje padel, towarzysząc swojemu partnerowi i opiekując się iberyjskim duetem.

Maigret – Inzerillo na turnieju Roland-Garros, 4 września 2023 r

Na nieszczęście dla Tricolores, którym udało się zdobyć punkt meczowy, to ich przeciwnicy byli najlepsi wtedy, gdy tego naprawdę potrzebowali i byli w stanie zakończyć mecz ze zwycięstwem.

inzerillo chudy ayma paryż major

Mocny cios dla Adriena, który schodził z boiska ze łzami w oczach. Później jednak, jak zobaczycie poniżej, 36-latek mógł zadowolić się dostarczeniem emocji widzom obecnym na stadionie Rolanda.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !