Pytaliśmy Cię o Instagram który był najlepszym rozbijaczem na świecie, kiedy był w najlepszej formie, a ty odpowiadałeś głównie Agustinowi Tapii.

Po pierwsze, musimy wiedzieć, że wybranie tylko trzech graczy było dla nas skomplikowane. Jak zapewne wiesz, wypełniając ankietę na Instagramie, możesz podać tylko cztery odpowiedzi. Na podstawie A artykuł, który napisaliśmy jakiś czas temu na ten temat, więc wybraliśmy Agustina Tapię, Juana Lebrona i Ale Galana, ale gdybyśmy mogli, moglibyśmy podać dziesięć nazwisk!

Ostatecznie 40% z Was odpowiedziało, że „Mozart z Catamarki” był najlepszy w ćwiczeniu. Za nim znajduje się Ale Galan z 24% głosów. Co bardziej zaskakujące, więcej głosów przypada na „innych” (16%) niż na Juana LeBrona (15%). Wyobrażamy sobie, że ci, którzy głosowali na „innych”, pomyśleli o Arturo Coello, Javim Garrido, Juanie Tello, Franco Stupaczuku, a nawet młodych armatnikach Javim Lealu, Leo Augsburgerze i Alexie Arroyo, którzy uderzali piłkę z szaloną siłą…

Wciąż zauważamy, że Lebron, który w tym roku znacznie ograniczył liczbę udanych uderzeń z powodu kontuzji przedramienia, wyraźnie płaci za tę zmianę stylu gry. Czy nasi czytelnicy zapomnieli, w jakim stopniu Was Andalou jest skuteczny z prawej strony przy swojej podstawowej grze hit w poprzednich sezonach?

Lebron i jego ciosy

Tak czy inaczej, Twoim obecnym faworytem pozostaje Agustin Tapia i trzeba przyznać, że Argentyńczyk, numer 1 w wyścigu 2023, zniesmaczył niejednego wrażeniem swobody, jakie emanuje podczas ćwiczeń. Aby uczcić pamięć tego wspaniałego gracza, ponownie tworzymy nasze TOP 5 roku 2022. Po prostu wspaniale!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !