O usłudze szeroko mówi się na World Padel Tour Już teraz. Chodzi o wysokość, na której gracze uderzają w piłkę.

Zwykle uderzenie nie powinno być wykonywane powyżej poziomu bioder, ale widzimy, że niektórzy gracze mają tendencję do uderzania wyżej, a nawet znacznie wyżej... Tak było w przypadku Malmö z Franco Stupaczukiem, który uderzył piłkę prawie na wysokość pachy przeciwko Momo Gonzalezowi i Javiemu Garrido. Problem w tym, że Andaluzyjczycy wymagali od sędziego wysokiego serwisu, ale ten zgodził się z Argentyńczykiem…

Do tego stopnia, że ​​w finale, gdy kolega z drużyny Stupy, Martin Di Nenno, zdawał się wykonywać wysoki serwis, Ale Galan wolał wrócić spokojnie i nic nie mówić sędziemu. A kiedy jego kolega z drużyny, Juan LeBron, zrobił mu tę uwagę, ten oświadczył: „Doświadczenie z tego turnieju mówi mi, że lepiej nie pytać”.

Wyraźnie stanowi to problem, jeśli gracze nie mogą już odwoływać się do zbyt wysokich serwisów, ponieważ boją się utraty punktu w wyniku złej interpretacji sędziego. Czy sądzisz, że musimy znaleźć rozwiązanie, aby rozwiązać dylemat dotyczący usług?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !