Mocna sekwencja Alexisa Sallesa i Benjamina Tisona, którzy motywują francuską drużynę Padel przed finałem mistrzostw Europy przeciwko Włochom.

Alexis Salles: „To musi być wspaniałe zwycięstwo całej dziewiątki, które zapewni nam awans do finału i zdobycie tytułu. To jest odpowiedni tydzień i ufam Tobie. OK, chłopaki? »

Benjamin Tison: „Jedno wiecie, że jestem zniesmaczony, że nie mogę zagrać i że było mi bardzo smutno. Tam jestem bardzo szczęśliwy, bo wiem, że wykonacie pracę i że jutro przeżyjemy wyjątkowy moment ze mną lub beze mnie, to nie ma znaczenia, to nie jest problem. Musimy dać sobie szansę na grę w finale. Każdy marzy o grze przeciwko Włochom, tutaj jest to wyjątkowe. Wykonuj swoją pracę, bądź poważny, mecze są trudne, ponieważ wiemy, że jesteśmy faworytami. Ale właśnie wtedy musimy być razem w formie i naprawdę dajemy z siebie wszystko, aby jutro otrzymać tę szansę. Liczę na Ciebie. »

Dla Francji!

Leonard Bassi

Jestem redaktorem naczelnym i menedżerem ds. Komunikacji internetowej w Padel Magazine. Dotknij wszystkiego padel to sport, który bardzo szybko mnie zainteresował. Oczywiście jestem zanurzony Padel Magazine. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli chcesz, abyśmy omówili określone tematy. Witryna należy do Ciebie!