Sergio Alba / Francisco Gil i José Solano / Jaime Menendez stworzyli dziś rano sensację podczas XNUMX rundy Alicante Open of World Padel Tour !

Pokonany wczoraj w finale previi, José Solano i Jaime Menendez miał szczęście w losowaniu „szczęśliwych przegranych”będąc częścią dwóch drużyn, które dostały się do stołu finałowego. I możemy powiedzieć, że tak w pełni wykorzystał tę szansę, dwóch młodych graczy dominujących weteranów Martina Sancheza Piñeiro i Nacho Gadea w epickim meczu.

José Solano Jaime Menendez Padel

Dwaj młodzi Hiszpanie nie zostali pokonani porażką pierwszego seta i wrócili do węgla, aby w końcu wygrać 4/6 6/3 6/3. Bardzo dobry występ, który pozwala im po raz pierwszy wrócić do ósmej, gdzie zmierzą się jutro Coki Nieto i Javi Rico, który pozbył się Coello / Ramireza w prostych setach 7/5 6/1.

Drugi duży występ dnia to Sergio Alba i Francisco Gil. Po ich kwartał w Barcelonie, zawodnicy trenowani przez Adriana Caviglię pokazują, że są bardzo dopasowani do tego zwycięstwa 6 / 1 6 / 4 twarz Lamperti / Bergamini. Jutro mają galowy mecz przeciwko Stupaczuk / Gutierrez.

Sergio Alba Francisco Gil

Te dwie niespodzianki są tego dowodem kilka par previa mają więcej niż swoje miejsce w finałowym stole WPT Open!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !