Co by było, gdyby Alix Collombon została pierwszą Francuzką, która wzięła udział w Master Final of the World Padel Tour w 2022 roku?

Zajmując odpowiednio 21. i 22. miejsce na świecie, nasza Francuzka i jej hiszpańska partnerka Jessica Castello nie będą faworytami do zajęcia pierwszych 16 miejsc. Ale biorąc pod uwagę poziom oferowany od początku sezonu, dlaczego nie marzyć?

D'ailleurs, le World Padel Tour nawet zaproszony Alix Collombon podczas prezentacji turnieju, który odbędzie się w tym roku w Barcelonie:

„To był dla mnie zaszczyt być zaproszonym i uczestniczyć w prezentacji w Ratuszu Barcelony, najważniejszego turnieju roku, World Padel Tour Mistrzowski Finał w Barcelonie.

Turniej, w którym bierze udział 8 najlepszych par na świecie. Mamy ten wysoki i trudny cel, ale damy z siebie wszystko, aby mieć możliwość rozegrania tego Mistrzowskiego Finału „u siebie” z moim zawodowcem Jess.”

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.