To wszystko, oto jesteśmy, zima jest tutaj. Czas wyjąć koce, termofory, maszyny do raclette i napić się gorącej czekolady przy ognisku. A dla bardziej żądnych przygód ten sezon zimowy jest także okazją do uprawiania niektórych sportów deskowych: jazdy na nartach, snowboardzie, pieszych wędrówek w rakietach śnieżnych, wybór jest zróżnicowany.

Ale kiedy wyjeżdżamy na tydzień, brak padel może być nie do pokonania. I rozumiemy Cię! Dlatego właśnie dla Ciebie znaleźliśmy Cię niektóre stacje, gdzie możesz wymienić narty na swoje palas.

Du padel w Tignes

Mówiliśmy Ci o tym, w Tignes-le-Lac, możemy zrobić padel na wysokości 2100 metrów. W idyllicznej scenerii, w otoczeniu śniegu i gór, jest to – niemal – wymarzone miejsce do zabawy. Wreszcie było to szczególnie możliwe w zeszłym roku, ponieważ dziedzina ta była efemeryczna.

Jednak w zeszłym roku to doświadczenie sprawdziło się na tyle dobrze, że w tym roku nowy, efemeryczny utwór mógł ponownie ujrzeć światło dzienne. Kto wie ?…

tygnes padel Góry

Kierunek Alpe d’Huez

Kierunek tym razemAlpe d’Huez w Isère. Możesz także cieszyć się scenerią tej wspaniałej góry, wymieniając kilka piłek, prawda? Lato czy zima, śnieg czy dobra pogoda, nie ma sezonu na małą grę.

Mając nadzieję, że rano przeszlifują ziemię, zanim spadnie rosa…

SKI ALPE D HUEZ

Polećmy do Avoriaz

Umieszczony na ponad 1.800 metrów nad poziomem morza, stoki Avoriaz są warte objazdu. Otoczony typową architekturą, w sercu Portes du Soleil, Górna Sabaudia również zaczyna to robić padel.

Uwierz nam, okolica na granicy szwajcarskiej jest całkiem ładna.

Avoriaz 2 tory na 1800 m

Chcesz pojechać do Hiszpanii?

À Panticosa (Aragonia), w Pirenejach Hiszpańskich, ośrodek uzdrowiskowo-narciarski poszerzył swoją ofertę sportowy, oferując padel. Wspaniały widok na wspaniałą dolinę Tena, co za sen.

Uważajcie jednak, zimno potrafi być podstępne. Nie baw się w krótkich spodenkach, gdzie będzie Ci zimno.

Pole Panticosa padel Góry

Małe wyzwanie w jednym z tych ośrodków: rzucamy Ci wyzwanie, abyś osiągnął par 3.

Źródła / Kredyty: PSE

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.