Młody Alonso i Ustero wciąż trafiają na pierwsze strony gazet po zwycięstwie z Jessicą Castello i Aranzazu Osoro, półfinalistami turnieju Roland-Garros.

Jak powiedzieliśmy dwa dni temu, Osoro i Castello walczą w turnieju WPT Madrid Master. Rzeczywiście, szósty rozstawiony w tym madryckim turnieju został doprowadzony do granic możliwości w starciu z Talavanem/Rodriguezem. Wreszcie para hiszpańsko-argentyńska poradziła sobie z tym psychicznie.

Jednak w ten czwartek inaczej było w przypadku młodych Alonso i Ustero, którzy po raz kolejny trafili na pierwsze strony gazet. Silniejsi w gorących momentach zawodniczki urodzeni odpowiednio w 2006 i 2007 (!) zwyciężyli 6/4 4/6 7/5 i zakwalifikowali się do nowego ćwierćfinału po Valladolid.

Jutro zmierzą się z Martitą Ortegą i Gemmą Triay, które zwyciężyły z Caparros/Navarro w bardzo wyjątkowym meczu (6/1 1/6 6/0), które spróbują kontynuować przygodę.

W pozostałych meczach faworyci spisali się na medal, co widać w poniższej tabeli:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !