Półfinaliści Paris Major nie byli daleko od tej eliminacji Wtorek rano o godz World Padel Tour Mistrzowie Madrytu.

Au padelmożesz być pełen pewności siebie podczas jednego turnieju i mieć ogromne trudności w następnym. Aranzazu Osoro i Jessica Castello pokazali nam to dzisiaj w Caja Magica.

Ci, którzy wyszli z „Roland-Garros padelszczególnie odnoszące sukcesy, zostały prawie znokautowane, gdy tylko na początku meczu w Madrycie przystąpiły do ​​walki ze szczególnie natchnionymi Nurią Rodriguez i Martą Talavan. Dominując, Hiszpanie zdołali zdobyć seta na 5:2, obronili ich przeciwnicy, którzy następnie zdobyli seta w pięciu kolejnych gemach.

Nie pokonane Nuria i Marta wróciły do ​​akcji, zadając parze hiszpańsko-argentyńskiej 6/1. Czuliśmy nadchodzącą niespodziankę, ale Aranzazu i Jessica, które w meczu zdobyły o cztery punkty mniej od swoich rywalek, zdołały zacieśnić grę w niebezpiecznej końcówce trzeciego seta.

Po zaciętej walce trwającej 7h5 wygrali 1/6 6/4 2/42 i zakwalifikowali się do ósmego miejsca, gdzie zmierzą się z młodym Alonso i Ustero, którzy dali recital przeciwko Carnicero/Merino: 6/ 3 6/3.

A teraz drugi mecz tego dnia WPT-TV : Collombon/Rufo kontra Ortega/Triay!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !