Wczoraj odbył się finał w Puerto Cabello, który przykuł uwagę publiczności. Jednak jedno wydarzenie wywołało równie duże, jeśli nie większe, zainteresowanie: mały mecz pokazowy pomiędzy Andre Agassim i Davidem Beckhamem. Ten przyjacielski pojedynek błyszczał tak samo jak konkurencja Premier Padel Sama.

Na tropie padelAndre Agassi wykazał się niezwykłymi umiejętnościami, co nikogo nie zdziwiło. Przed nim były piłkarz David Beckham, choć przyzwyczajony do torów padel, musiał ugiąć się przed talentem Amerykanina. Pomimo zaciekłej obrony Anglika, Agassi zyskał przewagę.

Dla Davida Beckhama ten mecz był szansą na realizację dziecięcego marzenia:

„Najważniejsze punkty na mojej liście marzeń: jako dziecko miałam rakietę, zdecydowanie za duże spodenki, wygląd i fryzurę, a teraz miałam okazję poznać tego mężczyznę osobiście. Wow, co za niesamowity poranek, mogłem nawet podziwiać ten słynny bekhend.

Konta na Instagramie obu gwiazd są w sumie bliższe 82 miliony fanów!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.