Pierwotnie poświęcony tenisowi, usługa została rozszerzona na wszystkie sporty rakietowe, a w szczególności na padel, który stał się drugim najpopularniejszym sportem w aplikacji.

Zarezerwuj kort w dowolnym miejscu i czasie, także w ostatniej chwili

Wiele sektorów działalności już od dawna przeszło swoją cyfrową rewolucję. Możesz łatwo zarezerwować wizytę u lekarza online lub zarezerwować stolik w restauracji za pomocą smartfona. Ale co dziwne, sektor sportu amatorskiego pozostaje w tyle w tym temacie.

Wie o tym każdy, kto kilka lat temu próbował zarezerwować nielicencjonowany kort tenisowy : Znalezienie klubu, który akceptuje osoby niebędące członkami i jest dostępny w żądanym czasie, to tor przeszkód.

Le padel będąc dyscypliną bardziej nowoczesną, jest mniej dotknięty tym problemem. Ale zawsze tak jest?czasem trudno jest znaleźć wolne pole do gry padel. Jest to szczególnie ważne, gdy jesteś poza domem, na przykład na wakacjach.

Dzięki aplikacji Anybuddy możesz teraz łatwo uderzać piłkę w najlepszych klubach wokół ciebie. Nie tylko w wielu klubach padel osoby prywatne, do których odwołuje się ich platforma, ale także ze względu na padel obecny w otaczających Cię klubach tenisowych, które były wcześniej zarezerwowane dla członków tych klubów.

Dziesiątki klubów padel i inne sporty rakietowe są zatem obecne w aplikacji i setki boisk padel można zatem zarezerwować online.

Prosta i bezpieczna rezerwacja

Rezerwacja utworu padel za pośrednictwem Anybuddy można to zrobić na ich strona internetowa lub w aplikacji mobilnej, dostępnej bezpłatnie na iOS et Android.

Po wejściu na platformę algorytm oferuje bezpłatną ziemię w pobliżu Twojej lokalizacji. Możesz także poszukać wolnej ziemi w określonym mieście lub klubie.

Następnie wystarczy zarejestrować się na platformie, aby zarezerwować parcelę. Bezpieczna płatność jest dokonywana bezpośrednio przez platformę, a Ty otrzymujesz instrukcje dostępu do zarezerwowanej ziemi. Proste i praktyczne, wystarczy przyjść i pobawić się.

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.