Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory ćwierćfinały APT Padel Tour Buenos Aires Masters wydali wczoraj swój werdykt iw dzisiejszym półfinale będziemy mieli wielką rewanż.

Ostatni plac Buenos Aires Mistrza APT Padel Wieża wygląda bardzo gorąco. Po jednej stronie cyfry 1 Arce i Dal Bianco którzy wczoraj stoczyli wielką walkę z Aguirre/Torre (6/2 1/6 6/3), będą musieli, podobnie jak w finale w Asuncion, zmierzyć się z bardzo solidnym Andres Britos i Pablo Barrera. Ten ostatni po raz kolejny wypuścił wczoraj seed, Julianoti / Quiles ponownie przegrywający z Argentyńczykami: 6/4 6/4.

W drugiej części tabeli cyfry 2 Alfonso i Chiostri, który miał problemy z pozbyciem się Ferreyry/Del Moral wczoraj (4/6 6/3 6/2), zmierzy się z parą, którą poprawili w Paragwaju: Ramos/Restivo. Ale uważaj, po pokonaniu Flores/Pascoal dwa dni temu Argentyńczyk i Urugwajczyk zaprezentowali kolejny świetny występ w ćwierćfinale. Zwycięstwo nad rozstawionymi 3 Melgratti / Oliveira w dwóch setach (6/3 7/6), dotarli do ostatniej czwórki z pełnym przekonaniem i chcą zapomnieć o tym 6/2 6/0 straconym z pierwszym numerem 1 w Asuncion. Dlatego w najbliższą sobotę powinniśmy wziąć udział w zupełnie innym meczu!

Przejdź do Kanał APT na YouTube, od 17:22 czasu lokalnego (XNUMX:XNUMX we Francji) na pierwszy półfinał!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !