Wielka niespodzianka dzisiejszego popołudnia podczas XNUMX/XNUMX finałuAPT Wielki Mistrz APT Mar del Plata : rozstawiony nr 4 Britos / Restivo został pokonany w dwóch setach przez Fabricio Peirona (70.) i Rodrigo Santellana (123).

Andres Britos (6.), zwykle kojarzony z kontuzjowanym Pablo Barrera (8.), połączył siły z Juanem Restivo (13.), ale para nie miała oczekiwanego występu na tym ósmym miejscu.

Rodrigo Santellan i Fabricio Peiron oferują sobie rozstawiony numer 4 w tabeli.
Rodrigo Santellan i Fabricio Peiron oferują sobie rozstawiony numer 4 w tabeli.

Ćwierćfinalista w La Rioja, w zeszłym tygodniu, rozstawiona czwórka zajmuje ósme miejsce w Mar del Plata. Wina dwojga młodych graczy, którzy dobrze rozegrali swoje szczęście i tym samym odchodzą z prestiżowym zwycięstwem, zdobytym w dwóch setach!

W następnej rundzie Santellan i Peiron zmierzą się z dwiema parami Chozas / Oliviera lub Dip / Egea, które stoją naprzeciwko siebie pod koniec popołudnia,

Wynik :

Santellan/Peiron pokonuje Britos/Restivo 6/3 7/5

Zobacz lub przejrzyj mecze poniżej:

Jerome Arnoux Journliaste

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.