Początek finałowego stołu Wielki Mistrz W pierwszej rundzie de Mar del Plata 8 najlepszych rozstawionych wygrało. Niektórzy cierpieli bardziej niż inni, ale wszyscy będą obecni na ósmym.

Gutierrez/Pascoal bierze bańkę

Wielki pojedynek poranka toczył się między Portugalczykami Miguelem i Nuno Deusem oraz Argentyńczykami Lucho Sliverezem i Nico Zuritą. Bracia, którzy wyszli ze złej serii, zdołali wygrać 6/4 6/4, kończąc na dziewiątym punkcie meczowym!

W następnej rundzie zmierzą się z rozstawionym z numerem 5 Melgratti/Julianoti, który zdołał powstrzymać Relisa Ferreyrę i Ivo Andenmattena (6/1/6/3).

Było gorąco dla Chiostri / Alfonso! Argentyńczycy nie mieli ostatnio spokojnego meczu i wciąż zostawiają po drodze seta z a priori gorszą parą. Joaquin de Astoreca et Maximo Jezus Maldonado w końcu weź bańkę w ostatnim secie.

Tito Allemandi i Tolito Aguirre awansują na bossów. Są faworytami i pozostawili Escobar/Leite tylko 3 mecze. Z łatwością mija także Arce / Dal Bianco, który zniszczył Cristiana Gutierreza i Vasco Pascoala (6/0 6/1).

Wyniki szesnasty

Wszystkie wyniki znajdziesz za pośrednictwem zaktualizowana tabela tutaj !

W przypadku podsumowań szesnastych w filmie dzieje się to tuż poniżej:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !