To wspaniały dzień, który zbliża się do centralnego kortu kasyna Monte-Carlo wraz z rozpoczęciem pierwszej rundy losowania głównego turnieju APT Hublot Monaco.

Previas wydał swój werdykt wczoraj wieczorem, a stół jest gotowy do startu we wtorek rano!

Francuzi stoczą wspaniałe pojedynki

Inauguracyjna gra przy stole będzie bezprecedensową i ciekawą opozycją. Juniorzy Lautaro Mambriniego (nr 76) i Facundo Lopez (nr 60) będzie przeciwny Lucas Silveira da Cunha (nr 15) i João Pedro Floresa (#15). Na papierze brazylijska para będzie wielkim faworytem. Mecz Argentyna – Brazylia odbędzie się od 9:30.

Nie przed 11 rano, to francuski numer 1 Ben Tison, który spróbuje zapomnieć o rozczarowaniu weekendem na P2000 of Padel Horyzont obok swojego byłego francuskiego partnera Adriena Maigreta. Para francuska będzie faworytami przeciwko parze portugalskiej, braciom Deus. Uważaj jednak na Miguela i Nino, dwóch niebezpiecznych graczy.

Santana / Saenz wchodzi na głęboką wodę

O 12:30 Aday Santana i Victor Saenz wystartują w losowaniu po wyjściu z previas. Ta para, która zwykle ewoluuje na WPT, będzie jednym z kandydatów do tytułu i pozwoli nam dowiedzieć się więcej o różnicy poziomów między tymi dwoma obwodami.

Tito Allemandi i Agustin Torre również zagrają swój pierwszy mecz w następnym meczu z Holendrami Uriël Maarsen et Bram Meijer. Zły wybór dla Holendrów na pierwszą rundę.

Bardzo skomplikowana pierwsza runda dla Scatena

Jeremy Scatena będzie miał bardzo trudny mecz z Hiszpanem Adria Mercadal od 18h. W przeciwieństwie do finalistów turnieju Buenos Aires Juan Restivo et Diego Ramosa, będą musieli osiągnąć duży występ, aby awansować w tabeli!

Wszystkie mecze można śledzić na żywo w strumieniu APT Padel Wycieczka.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !