Patricia Martinez i Cristina Carrascosa ogłaszają się mistrzamiWęgierski Open 2022. Hiszpanie zdobywają drugi z rzędu tytuł, a Carrascosa wspina się na szczyt rankingu APT.

Bitwa na centralnym

Spotkanie zaczyna się od dwóch par cios za cios. Baharak Soleymani i Ayla Behram są dobrze w finale, co równoważy debaty.

Ale kiedy Cristina Carrascosa i Patricia Martinez postanawiają przyspieszyć, robią sobie przerwę. Gra zależy od Hiszpanów, którzy wciąż mają ją pod nogami. Biorą pierwszą rundę 6/3.

Tytułowe doświadczenie

W drugim secie Szwedzi zamierzają zranić swoich przeciwników. Grają najlepiej jak potrafią padel, ale nie przekonwertuje ani jednego z trzech punktów przerwania, które uzyskali. Carrascosa i Soleymani wymieniają się dość zjadliwymi uroczystościami.

Napięcie wzrasta o kolejny poziom, gdy Cristina krzyczy na swojego partnera na boisku”to proste, po prostu połóż piłkę”. Hiszpanom w końcu udaje się zrobić przerwę w najlepszym momencie na zakończenie meczu. 6 / 4

Zapytany o rywalizację z Soleymanim, Carrascosa chciał wyjaśnić sytuację na swój sposób w wywiadzie po meczu:„Wiele rzeczy mówi się na zewnątrz, ale musieliśmy to udowodnić na boisku. Dziś znów jesteśmy mistrzami”.

Teraz czas na finał mężczyzn!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !