Oto jesteśmy! Ostatnie dwa kwadratyWęgierski Open zAPT Padel Wycieczka są grane dziś po południu w klubie Bravos w Budapeszcie.

Argentyna i Szwecja podbiją Hiszpanię

W paniach będziemy mieli dwa piękne plakaty. Na początku wielkie faworytki Cristina Carrascosa i Patricia Martinez zmierzą się z Argentyńczykami Paolą Armesto i Danielą Marchero.

W tym czasie Galicyjczycy Marta Gonzalez i Laia Alvarez zmierzą się ze Szwedami Baharakiem Soleymani i Ajlą Behram.

Brazylijczyk na fali argentyńskiej

TRAFNY Padel Tour jest zdominowany przez argentyńskich graczy, a ta ostatnia czwórka potwierdza to po raz kolejny. Julio Julianoti będzie jedynym zawodnikiem spoza Argentyny, który weźmie udział w półfinałach tych mężczyzn. Wraz z Yain Melgratti spróbuje zdetronizować Arce nr 1/Dal Bianco.

Ostatnim meczem tego dnia będzie opozycja między Chiostri / Alfonso, który nas wczoraj zachwycił, a De Pascual / Sanchez Blasco.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !