Ćwierćfinały turnieju APT Open na szwedzkiej ziemi były dość proste zwariowany. Mecze ze zwrotami akcji, schwytać wygrywa, widzieliśmy świetnie padel tego.

Pierwszy mecz ćwierćfinału to starcie dwóch argentyńskich par. Z jednej strony, Maxi Cejas / Maxiego Sancheza, od drugiegomistrzowie APT Future 1000 Kungsbacka, Franco Dal Bianco / Maxi-Arce. Mieliśmy rewanż z półfinału z zeszłego tygodnia, ale wynik był taki sam.

Franco Salto APT Szwecja

Mecz rozstrzygnięto w równych setach z wynikiem 6-4 / 6-4. Maxi i Franco zmusili przeciwników do popełniania błędów w dwóch setach i zdobyli dwie przerwy, których potrzebowali, aby wygrać mecz.

Lahoz i Schaefer do umysłu

W pierwszym meczu popołudnia Argentyńczycy Mattias Almada / Gaston Bejarano zmierzył się z Iberyjczykami Guillermo Lahoz / Diogo Schaefer. Mecz naznaczony był dużym wysiłkiem fizycznym obu par i trzeba było trzeciego seta, aby poznać zwycięzcę.

Podczas gdy pierwszy set padł po stronie Matiasa i Gástona, Diogo i Willy odeszli z tymi samymi intencjami od początku drugiego. W meczu, który został rozegrany punkty złota, para iberyjska była więcej specyficzny w gorących czasach. Wynik końcowy 6-4 / 4-6 / 5-7 na korzyść Lahoza i Schaefera.

A jeśli tak nie jest padel, co to jest padel ?

Najlepszym meczem ćwierćfinału był mecz Flores / Julianoti i Quiles / Oliveira. Szalony mecz, o wyjątkowym standardzie.

Franck Binisti podaje nam tutaj swoje podsumowanie meczu.

Zwycięstwo Argentyny w ostatnim meczu ćwierćfinałowym

Po tym ekscytującym starciu przyszła kolej na Paragwajczyków Jose Benitez / Santiago Castaneyra i Argentyńczyków Pablo barrera / Nicolas egea aby wejść na tor. Mecz odznaczał się bardzo długimi punktami, co faworyzowało argentyńską parę. Dzięki zwycięstwu Pablo i Nicolas będą kwestionować ich drugi półfinał za niecały tydzień.