Andres Britos i Pablo Barrera zakwalifikuj się do nowego finału! Po Paragwaju i Argentynie Argentyńczycy grają teraz w Monako.

Szok na górze

Dwóch graczy zdecydowanie odnalazło się bardzo dobrze! Na trzeci wspólny turniej Andrés i Pablo będą szukać drugiego tytułu. Dzięki temu nowemu zwycięstwu konsolidują się jako wiodąca para APT Race Padel Wycieczka.

Pierwszy zestaw jest bardzo uzależniony. Daniel Windahl zaskakuje wszystkich i Cristian German Gutierrez towarzyszy mu wspaniale. Na ulicach Monako mówimy o tej parze jako objawieniu tygodnia. W bitwie pierwszego seta Andrés i Pablo w końcu wygrywają tie-break.

Szwed i siostrzeniec Sanyo podnoszą poziom nieco dalej na początku drugiej i usuwają przeciwników z meczu, aby zadać im 6/1.

mentalnie nie do zagrania

Kiedy wydawało się, że Windahl/Gutierrez wykorzystali psychologiczną przewagę, Britos i Barrera całkowicie implodowali Szweda. Rzadko widzieliśmy Daniela tak przytłoczonego psychicznie, a jego rakieta ma teraz więcej niż jedno zadrapanie… Britos / Barrera kończy trzeciego seta zdominowanego przez 6/1 i przechodzi do finału.

Jutro będziemy zatem uprawnieni do wspaniałego spotkania między Chiostri / Alfonso i Barrera/Britos!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !