Federico Chiostri i Gonzalo Alfonso zakwalifikować się do finału konkursu Hublot Monako Mistrz 2022. Argentyńczycy odzyskali swoje miejsce numer 1, deklasując Allemandi/Torre.

Gonzalo Alfonso odzyskał wszystkie swoje zdolności fizyczne po pełnym kontuzji sezonie 2021 i to widać! Kiedy Gonza jest na 100%, a Federico utrzymuje swój rewelacyjny poziom, ta para wygląda prawie nie do pokonania w APT Padel Wycieczka.

W przeciwieństwie do Tito Allemandiego i Agustina Torre, Alfonso/Chiostri pokazali całą swoją siłę, robiąc wrażenie na opinii publicznej Monako. Bezkompromisowi w ataku i akrobacji w obronie, Argentyńczycy odzyskali swoje miejsce jako nr 1 w Arce/Dal Bianco i dotarli do finału.

„Nie mam już tego ciężaru na ramionach i myślę, że od teraz będę mógł się bawić o wiele lepiej!”, wyraził euforię Gonzalo Alfonso.

W finale Gonza i Fede zmierzą się ze zwycięzcami obecnej połowy Windahl/Gutierrez vs Barrera/Britos.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !