Losowania pierwszego europejskiego turnieju sezonuAPT Padel Wycieczka są teraz znane. Dużo Francuzów na bardzo wysokim stole!

Poziom idzie w górę o oczko

Pierwsza gra turnieju odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia o godzinie 9:15. Valsot/Gourre przeciwko Brusa-Pirraglia na inaugurację tabeli pre-previa. Thomas Leygue również wystartuje w kwalifikacjach wstępnych na kortach Klubu Tenisowego Padel Niedz.

Główne losowanie mężczyzn rozpocznie się we wtorek o 9:30 na korcie centralnym u stóp Casino de Monte-Carlo.

Ben Tison i Adrien Maigret zmierzą się we wtorek z Miguelem i Nuno Deusem w drugiej porannej rotacji na korcie centralnym. Tymczasem Jeremy Scatena będzie miał wiele wspólnego z Adria Mercadal. Rzeczywiście, para francusko-hiszpańska zmierzy się z finalistami Buenos Aires, Restivo / Ramos.

Pierwsza runda tabeli obejmuje również inne interesujące spotkania, takie jak debiuty Alexa Chozasa i Tolito Aguirre przeciwko Almadzie-Frugoni, Tito Allemandi i Agustina Torre przeciwko Maarsen-Meijer czy Relis Ferreyra i Juan Manuel Argañaras przeciwko Miguelowi Semmlerowi i Antonio Fernandezowi, zdobywając debiut na torze.

APT Monaco Master – losowanie główne

APT Monaco Master – stół Previa

APT Monaco Master – tabela przedpremierowa

Powrót nr 1 wśród pań

Cristina Carrascosa zadebiutuje w tym sezonie na torze u boku swojej rodaczki Isy Domínguez, przeciwko parze z kwalifikacji.

Nie zabraknie też Portugalki Filipa Alexandrino i Catariny Vilela, które tworzą rozstawienie nr 1, a także Szwedów Ajli Behram i Baharaka Solejmani, finalistów szwedzkiego Wielkiego Mistrza.

Francuzi również startują w APT w szczególności z reprezentantami świata Melissą Martin i Wendy Barsotti, którzy stoczą wielką bitwę ze Szwedami Girdo / Akerberg w previas lub Invernon / Soubrie, który wystartuje w drugiej rundzie previas.

APT Monaco Master – losowanie główne

APT Monaco Master – stół Previa

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !