Najbardziej intensywny dzieńAPT Padel Wycieczka zaoferował nam bardzo dużą ilość zapałek. Z padel od rana do wieczora ku uciesze licznie zgromadzonych na trybunach dzieci.

Tito/Tolito, działa bardzo dobrze

W swoim pierwszym naprawdę dużym teście Tito Allemandi i Tolito Aguirre zdominowali Juaniego De Pascuala i Maxiego Sancheza Blasco w bardzo widowiskowym meczu. Argentyńska para medialna zakwalifikuje się do kwarty i pozycjonuje się jako pretendent do tytułu.

Pablo Barrera i Andrés Britos również wrócili! Po imponującym początku sezonu nieco zapomniano o Argentyńczykach, którzy z powodu słabej kondycji fizycznej osiągnęli słabe wyniki. Mecz w 3 setach z Da Cunha/Flores dowodzi, że ta para podpisała swój powrót.

No.1 Dal Bianco i Arce mieli ciężki pierwszy mecz z Javierem Perezem Morillasem i Jose Luisem Gonzalezem, ale wyjątkowo sprawni Argentyńczycy zwyciężyli, nie pozostawiając zbyt wielu sił w walce. Do zobaczenia jutro w szoku dnia przeciwko Tolito / Tito.

Niespodzianką dnia jest porażka Oliveiry/Torre z Mouriño/Pereyrą.

Wyniki czwartkowe

Leandro Augsburger / Alex Chozas bat Diego Ramosa / Juan Restivo 7-6 / 7-6

Pablo Hernan Barrera / Andres Alberto Britos bat Lucas da Cunha / João Pedro Flores 6-7 / 6-4 / 6-4

Julio Julianoti / Yain Melgratti bat Matias Del Moral / Pablo Nicolas Egea 6 / 2 6 / 2

Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani bat Maximiliano Sanchez / Juan Ignacio de Pascual 6-4 / 6-3

Federico Chiostri / Gonzalo Alfonso bat Luciano Puppo / Ricardo Martins 6 / 3 6 / 4

Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce bat Javier Perez Morillas / Jose Luis Gonzalez 6-1 / 6-4

Miguel Deus / Nuno deus bat Stefano Flores / Vasco Pascoal 6 / 2 7 / 6

Federico Mourino / Ramiro Pereyra bat Miguel Oliveira / Eduardo Agustin Torre  3/6 6/3 6/2

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !