TRAFNY Padel Wycieczka wraca do krainy Miguela Oliveiry. Zwycięzca w zeszłym roku z Yainem Melgrattim, czy Portugalczycy będą w stanie podjąć wyzwanie i utrzymać tytuł u siebie?

Ulubione Dal Bianco/Arce

Na papierze zadanie wygląda na bardzo skomplikowane dla Miguela Oliveiry. Nowa para, którą teraz tworzy z Agustinem Torre, upadła, gdy tylko wszedł do Sevilli Master dwa tygodnie temu.

Lokalny i Argentyńczyk tym razem para z previas w pierwszej rundzie, ale kiedy wiemy, że Facundo Dominguez i Antonio Luque startują w kwalifikacjach, nie musi być wiele do świętowania dla Oliveiry/Torre!

Największymi faworytami będą oczywiście para chwilowa Maxi Arce / Franco Dal Bianco! Numer 1 jest imponujący i wydaje się być ponad wszystko!

Jedynym francuskim reprezentantem płci męskiej będzie Max Moreau, który zrobił bardzo dobre wrażenie z Relisem Ferreyrą w Sewilli, zdobywając seta na 1. miejscu. Wejście do rywalizacji we wtorek od 10 rano (11 rano we Francji) z parą z previas.

Duszne nowe pary

Fani APT Padel Okrągłe zacierają ręce. W środę o godzinie 17:XNUMX (czasu lokalnego) będą mogli zobaczyć pierwszy mecz Tito Allemandiego i Tolito Aguirre. Ta pełna magii para z pewnością da totalny pokaz. Pierwsza runda przeciwko Portugalczykom Perry / Estevens.

Pamiętamy niesamowita scena między dwoma mężczyznami i Alex Chozas w Sewilli, co sugerowało związek między tymi dwoma graczami.

A skoro już mowa o Alexie Chozasie, to on również będzie miał nowego partnera na turniej. Z utalentowanym Leo Augsburgerem 18-latek spróbuje zrobić tak samo, jak w Sewilli (półfinał).

Aby zobaczyć kompletną tabelę dla mężczyzn, kliknij tutaj!

Borrero/Alonso za recydywę?

Wśród pań Francja będzie miała 4 reprezentantki, wszystkie startujące w previas. Invernon / Soubrie i Barsotti / Martin zagrają w środę wieczorem parami z previas, aby spróbować zakwalifikować się do finału previas, a także do głównego losowania.

W głównym losowaniu nie zabraknie pretendentów do tytułu. Faworytami są niewątpliwie Marta Borrero i Alejandra Alonso, ale bez bezwarunkowego wsparcia sewilskiej publiczności wyzwanie z pewnością będzie trudniejsze do spełnienia.

Mendonça/Vilela spróbują udowodnić u siebie, dlaczego tak długo są parą numer 1 w rankingu APT!

Aby zobaczyć kompletny stół damski, kliknij tutaj!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !